Як взяти участь у тендері?

Всі державні організації вже давно перейшли на єдину платформу, де вони оприлюднюють свої замовлення

Дана платформа є повністю відкритою, тому вплинути на перебіг аукціону не може жодна структура. Це було зроблено саме задля того, щоб виключити вплив незаконних факторів, які можуть впливати на вибір компаній, послугами яких користуються державні організації. Також це стало значним кроком вперед на шляху створення адекватної конкуренції, а значить, і розвитку економічних показників.

Багато підприємств зацiкавленi в тому, щоб брати участь у ділових відносин з державними структурами та надавати їм товари чи послуги. Адже це не тільки підвищує авторитет такого підприємства в очах їх клієнтів, а ще й приносить чималий прибуток. Суми закупівель державних структур часом можуть досягати надзвичайно великих фінансових показників, що робить такі договори ласими шматочками навіть для дійсно великих підприємств.

Але як же взяти участь у проведенні державного тендеру?

Як відомо, проводяться ці угоди на сайті Prozorro, але якщо Ви вже намагалися самостійно приєднатися до цього процесу то скоріш за все зазнали невдачі. Річ у тому, що реєстрація на самому сайті неможлива і потрапити на нього в якості учасники можна лише користуючись послугами спеціальних платформ. Таких як, наприклад, сайт tender.uub.com.ua, де це можна зробити максимально швидко та просто.

Адже це не тільки підвищує авторитет такого підприємства в очах їх клієнтів, а ще й приносить чималий прибуток. Суми закупівель державних структур часом можуть досягати надзвичайно великих фінансових показників, що робить такі договори ласими шматочками навіть для дійсно великих підприємств. Але як же взяти участь у проведенні державного тендеру? Як відомо, проводяться ці угоди на сайті Prozorro, але якщо Ви вже намагалися самостійно приєднатися до цього процесу то скоріш за все зазнали невдачі. Річ у тому, що реєстрація на самому сайті неможлива і потрапити на нього в якості учасники можна лише користуючись послугами спеціальних платформ. Таких як, наприклад, сайт https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/derzhavni-zakupivli-likarskyh-zasobiv-prozorro, де це можна зробити максимально швидко та просто.

Реєстрація на цій платформі і є першим кроком, які Ви повинні зробити щоб взяти участь у тендері та отримати державне замовлення

Далі Вам треба буде обрати конкретну послугу чи товар, на продажі якого Ви спеціалізуєтесь та оформити підписку на можливі замовлення, що зможуть Вас зацікавити. Наступним кроком буде подача заявки на торги, де Ви повинні будете детально ознайомитися з умовами замовника та поставити будь-які питання, які могли у Вас виникнути. Якщо все буде добре, то Ви потрапите на онлайн-аукціон, де буде необхідно сформувати свою пропозицію. Він проходить у три етапи, на кожному з яких, Вам доведеться зробити більш привабливу пропозицію поступово знижуючи ціну. Варто зазначити, що кожне зниження ціни не може бути нижчим за конкретно зазначений показник, що регламентується правилами даного тендера. Наступним кроком буде загальне оголошення Вашої пропозиції. Якщо Ви зможете дійти згоди з замовником, то ви підпишете договір та домовитесь за конкретні умови угоди. Для підприємств, які планують вийти на тендер з пропозиціями, що стосуються лікарських засобів, Варто переглянути необхiдну інформацію.

Цей процес хоча і не є дуже складним, проте все ж в змозі відлякати багатьох підприємців

До того ж, мало хто зараз вірить в те, що такий аукціон насправді може проводитися максимально прозоро, та що перемогти у ньому насправді може абсолютно кожен підприємець. Ці сумніви зрозумілі, проте вони не мають жодних підстав у наш час. Адже зараз насправді всі державні підприємства зобов’язані спочатку відкрито заявити про те, які послуги чи товари їм необхідні. Тобто кожне приватне підприємство, незалежно від його розміру, може взяти участь у тендері та дійсно має шанс перемогти. Щоб у цьому остаточно переконатися, досить буде перейти на сам сайт Prozorro та оцінити кількість та об’єми угод, які там щодня укладаються.

Навіщо тендер саме Вам?

Що ж, це залежить від того, які у Вас інтереси. Якщо Ви представляєте інтереси підприємства, то, напевно, розумієте, що участь у тендері може відкрити для Вашої компанії абсолютно нові двері. Перемога в ньому може подарувати Вам неймовірно цінну угоду, прибуток від якої буде надзвичайно привабливим. Додатковим бонусом буде той факт, що клієнти значно охочіше довіряють тим компаніям, які є постачальниками послуг або продукції для державних структур. Отже, таким чином Ви зможете значно підвищити свій статус в очах потенційних клієнтів.